מתבוננים פנימה בכלים יצירתיים

סדנת הדגל היא מתבוננים פנימה בכלים יצירתיים.

האמת היא ששמה כן היא, בסדרת מפגשים המשתתפים לומדים ומתנסים בהתבוננות מרתקת לתוך הנפש שלהם באמצעות כלים יצירתיים מגוונים ומפתיעים. 

צעד אחר צעד נצלול להיכרות יצירתית מעמיקה.

איך מציירים מתוך חלימה? איך אדם שלא היה אף פעם יצירתי פתאום מגלה בעצמו יכולות חדשות? איך זה שדווקא כשאנחנו נמצאים במצב של כמעט חוסר שליטה, דווקא אז אנחנו מפיקים את התוצרים הכי מרהיבים?

בסדנה חווייתית המשתתפים יזכו לעבד תכנים רגשיים: זיכרונות, חלומות, רעיונות ומחשבות באמצעות כלים מעולם הפסיכותרפיה, גמישות המוח והפסיכולוגיה החיובית בשילוב עם כלים יצירתיים מעולם האמנות והיצירה.

לכל אחד מאיתנו מאגר יצירתי, אך הנגישות אליו לעיתים חסומה חלקית, ומטרת הסדנה היא להגדיל את הנגישות למאגר זה ויכולת השימוש בו לחיים משמעותיים, בריאים ומלאי ביטוי אישי, לשכלל את היכולת לפתור בעיות, לתקשר באופן חיובי ולהגמיש את המוח.

נשתמש בכלים יצירתיים, רב תחומיים, משחררים ומפתיעים, אשר לא מצריכים ניסיון, כישרון מיוחד או ידע מוקדם.

במהלך כל מפגש נלמד כלי חדש ונתרגל אותו.

 כל מפגש יעסוק בנושא אחר ויאפשר למשתתפים היכרות עצמית מזווית אחרת וחדשה.

מבנה המפגש יכלול: פתיחה, תרגילי חימום, השראה, חיבור מכוון ותרגול.

באמצעות היצירה והחיבור לנושאים משמעותיים המשתתפים ישימו לב לכוחות האישיים שלהם ליצור יש מאין, לספר סיפור, לגלות גילויים חדשים, להעלות רעיונות, להביע את עצמם באופן יצירתי ולהטביע את חותמם.

 המשתתפים ישתפו, יצרו, יספרו ויהנו מנוכחות קבוצתית משותפת ומשמעותית. 

בימים אלה הסדנה מועברת בזום לעשרות משתתפים ברחבי הארץ. 

קצת עלי:

דנה בר שור, פסיכותרפיסטית  קוגניטיבית התנהגותית, מומחית ומדריכה, מטפלת באמנות ותיקה, מנחה קבוצות, מפתחת כלים לעזרה עצמית.

מאמינה בערך הרגשי הרב שטמון ביצירה ובכך שבכל אחד מאיתנו ישנו מאגר עצום של רעיונות, מחשבות, זיכרונות, חלומות, משפטים, דימויים ושפע של אוצרות והוא יכול לשמש אותנו ככלי מדהים לחיים!

 טלפון ליצירת קשר 052-5712345

 הסדנה בת 20 מפגשים, שעה ורבע כל מפגש, המחולקים ל 2 סדרות – מתחילים ומתקדמים ומתקיימת בזום או באופן פרונטלי.