מתבוננים פנימה בכלים יצירתיים

בסדרת מפגשים נצלול צעד אחר צעד להיכרות יצירתית מעמיק עם... עצמנו.

המשתתפות יתנסו בהתבוננות מרתקת לתוך הנפש באמצעות כלים יצירתיים מגוונים ומפתיעים, רב תחומיים ומשחררים, אשר לא מצריכים ניסיון, כישרון מיוחד או ידע מוקדם.

בסדנה חווייתית המשתתפות יזכו לעבד תכנים רגשיים: זיכרונות, חלומות, רעיונות ומחשבות באמצעות כלים מעולם הפסיכותרפיה, גמישות המוח וטיפול בקבלה ומחויבות בשילוב עם כלים יצירתיים מעולם האמנות.

נגלה איך אפשר בכל גיל ובכל שלב לגלות בעצמנו יכולות חדשות ומפתיעות, נגלה כיצד מציירים מתוך חלימה? ומדוע דווקא במצב של כמעט חוסר שליטה, אנו מפיקים את התוצרים הכי מרהיבים?

לתפיסתי, לכל אחד מאיתנו מאגר יצירתי, אך הנגישות אליו לעיתים חסומה חלקית, ומטרת הסדנה היא להגדיל את הנגישות למאגר זה ויכולת השימוש בו לחיים משמעותיים, בריאים ומלאי ביטוי אישי, לשכלל את היכולת לפתור בעיות, לתקשר באופן חיובי ולהגמיש את המוח.

באמצעות היצירה והחיבור לנושאים משמעותיים המשתתפות ישימו לב לכוחות האישיים שלהן ליצור יש מאין, לספר את סיפורן לגלות גילויים חדשים, להעלות רעיונות, להביע את עצמן באופן ייחודי ולהטביע את חותמן.

כל מפגש יעסוק בנושא אחר, נכיר כלי חדש ונתרגל אותו, ובכך המשתתפות יזכו להיכרות עצמית מזווית אחרת וחדשה.

כל זאת תוך דגש על חיבור קבוצתי משמעותי, הקשבה, שיתוף וקשר. 

בשלוש השנים האחרונות הסדנה הועברה בזום ובאופן פרונטלי למאות משתתפות ברחבי הארץ

קצת עלי:

דנה בר שור פסיכותרפיסטית  קוגניטיבית התנהגותיתמומחית ומדריכה, מטפלת באמנות ותיקה, מנחה קבוצות, מפתחת כלים לעזרה עצמית. בעלת ניסיון בעבודה בבריאות הנפש הציבורית ובקליניקה הפרטית.

מאמינה בערך הרגשי הרב שקיים ביצירה, ובכך שבכל אחת ואחת מאיתנו טמון מאגר עצום של רעיונות, מחשבות, זיכרונות, חלומות, דימויים ושפע של אוצרות, אשר יכול לשמש אותנו ככלי מדהים לחיים!

 

 הסדנה תהליכית בת 20 מפגשים, שעה ורבע כל מפגש, המחולקים ל 2 סדרות – מתחילים ומתקדמים ומתקיימת בזום או באופן פרונטלי.

ליצירת קשר ופרטים נוספים: דנה 052-5712345