אודותינו

Koa  שמשמעותו אומץ באינדיאנית נולד מתוך שילוב של אהבה אמיתית ליצירה, אסתטיקה ואמנות לצד ניסיון של שנים כמטפלת באמנות ופסיכותרפיסטית.

בקליניקה שלי חלפו נשים ונערות רבות , פגשתי אותן בצמתים שונים בחייהן, אך תחושה זהה התעוררה בי לנוכח המפגש עם הנפש של אותן נשים, צעירות כמבוגרות, נשות עסקים מצליחות אל מול נערות. תחושת חוסר ביטחון פנימי, הססנות בקשר ליכולותיהן , פחד וחשש לבחור, לסמן מטרה, להאמין שמגיע להן מתוך תחושת ביטחון אמיתית.

את הקונפליקט שלי פתרתי תמיד על ידי יצירה, כשאני יוצרת אני נוכחת בעולם, מבטאת את עצמי ומטביעה את חותמי, אני יכולה ומסוגלת.

למדתי, התנסיתי, יצרתי , שיחקתי, גיוונתי והתמחיתי בחומרים שונים ואין ספור תוצרים, תיקים, בגדים ושרשראות מילאו את שולחני ואת ליבי.

הכיף שביצירה והסיפוק מתוצר אסתטי ומלא באמירה אישית בלתי ניתנים לתיאור!

את החוויה הזאת בדיוק החלטתי להפיץ לנשים נוספות ומכאן נולדו ערכות יצירה לתכשיטים מעוצבים.

הערכות מכילות את כל החומרים הדרושים להכנת התכשיט הנבחר, הוראות ברורות מאוירות, הכוונה, הדרכה וחומר למחשבה.

רק תדאגי לפנות לך זמן וקבלי איזון ושפיות, הרבה הנאה, שקט פנימי, שלווה, וזמן לסדר את מחשבותיך ולקינוח גם סיפוק אדיר מתכשיט מרשים שיצרת במו ידיך!

קחי לך אומץ לבטא את עצמך ולהטביע את חותמך האישי והמיוחד בעולם!

איך זה עובד? 

את בוחרת את אחת מ 7 הערכות בחנות האתר על פי מצב הרוח שלך והעולם שאליו את מתחברת ומקבלת ערכה ענקית מלאה במגוון חומרי תכשיטנות וכלי עבודה.

לאחר ההזמנה את מקבלת קישור לסרטוני הדרכה באמצעותם תלמדי איך להכין מגוון תכשיטים. כל שנותר לך הוא לפנות זמן איכות ולהתמסר ליצירה

בהנאה,

דנה