אודות

האתר פותח דלת לעולם היצירה החוייתי עם נגיעות טיפוליות ומוצרים משלימים. באמצעות כלים שונים תוכלו ממש בקלות ליהנות מרגעי הקסם של החיים, להרגיש קצת יותר טוב, והרבה יותר שלווה ולהפוך להיות העוגן של עצמכם.


אני מאמינה בעזרה עצמית כדרך חיים להתפתחות, צמיחה, למידה ואושר.


ליצירה יש כוח אמיתי לשנות מחשבות ורגשות ולשנות מציאות, כל אחד יכול ליצור ורצוי ומומלץ שכל אחד יביע את עצמו ואת הייחודיות שלו!

לכולנו יש מאגר עצום של רעיונות, מחשבות, זכרונות ורגשות שהם כוח היצירה. בעזרת כלים שפיתחתי - יומנים, מחברות לתרגול וערכות יצירה כל אחד יוכל להתחבר למאגר היצירתי הטמון בתוכו.המוצרים באתר מאפשרים לכל אחד ואחת ליצור, לגעת בצבע, למסגר את הרגע, ליהנות ממסע מיוחד פנימה, ולגלות את המשאב הכי גדול שיש לנו - הכוחות שלנו.


חוויה מעצימה של תשומת לב לקסם שמתרחש כל רגע ורגע בחיים עצמם, להיות בנוכחות אמיתית וליהנות מהרגעים היפים והפשוטים של החיים.


בין המוצרים:

 מחברת האומץ - מחברות מלאות בתרגילים שכיף למלא וללכת איתן צעד צעד במסע לעבר האומץ
, יומן רגעים - יומן קסום לתיעוד יצירתי של רגעי צבע, טבע, מים ונשימה, 
ערכות יצירה - מגוונות ושונות ובכולן, לצד ההנאה והחוויה גם ערך מוסף רגשי
 ומוצרים משלימים עם מסר שעושה טוב על הלב לחוויה יומיומית בלתי נשכחת.ישנם מוצרים לכל שכבות הגיל ,ילדים נוער מבוגרים והגיל השלישי.
"הזכות בחיים שלמים היא להפוך להיות מי שאתה באמת", קרל יונג. 
אני מטפלת באמנות ופסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית מומחית, מטפלת בקליניקה פרטית בכפר סבא ובעלת ניסיון רב בטיפול בהפרעות חרדה לסוגיהן השונים, מנחה קבוצות וסדנאות ויוצרת.

פוגשת מידי יום אנשים, נוער ומבוגרים אשר מתמודדים עם לחץ ומשברים. אני מאמינה ביכולת שלנו לעשות שינוי! במשך שנים אספתי מחברות שונות ומיוחדות ומילאתי אותן ברעיונות, רשימות ומחשבות שהובילו