אודות

Koa  שמשמעותו אומץ באינדיאנית נולד מתוך שילוב של אהבה אמיתית ליצירה, אסתטיקה ואמנות לצד ניסיון של שנים כמטפלת באמנות ופסיכותרפיסטית.

בקליניקה שלי חלפו נשים ונערות רבות , פגשתי אותן בצמתים שונים בחייהן, אך תחושה זהה התעוררה בי לנוכח המפגש עם הנפש של אותן נשים, צעירות כמבוגרות, נשות עסקים מצליחות אל מול נערות. תחושת חוסר ביטחון פנימי, הססנות בקשר ליכולותיהן , פחד וחשש לבחור, לסמן מטרה, להאמין שמגיע להן מתוך תחושת ביטחון אמיתית.

את הקונפליקט שלי פתרתי תמיד על ידי יצירה, כשאני יוצרת אני נוכחת בעולם, מבטאת את עצמי ומטביעה את חותמי, אני יכולה ומסוגלת.

למדתי, התנסיתי, יצרתי , שיחקתי, גיוונתי והתמחיתי בחומרים שונים ואין ספור תוצרים, תיקים, בגדים ושרשראות מילאו את שולחני ואת ליבי.

הכיף שביצירה והסיפוק מתוצר אסתטי ומלא באמירה אישית בלתי ניתנים לתיאור!

את החוויה הזאת בדיוק החלטתי להפיץ לנשים נוספות ומכאן נולדו ערכות יצירה לתכשיטים מעוצבים.

זו היתה תחילת הדרך ומאז הצטרפו אלי אמנים ומעצבים ישראלים מוכשרים אשר מייצרים ערכות עשה זאת בעצמך במגוון תחומים. 

בעידן שבו אנו עובדים מסביב לשעון, שעות העבודה מתארכות ואמצעי הטכנולוגיה גורמים לנו להיות זמינים 24 שעות ובכל מקום, בעידן שבו תרבות הפנאי נזנחת והעומס והלחץ הולכים וגוברים, חשוב לעצור ולחשוב מה חשוב באמת, איך אנחנו מייצרים לעצמנו חיים מאוזנים ובריאים הכוללים גם זמן לניקוי ראש ועיסוק ביצירה, בתחביבים ובמילוי מצברים, זמן שבו לפחות לשעה אנחו עוצרים את הרכבת ומתפנים לעשייה לנפש, למען עצמנו, באופן פעיל ומהנה.

koa הינה פלטפורמה אינטרנטית יחידה במינה בתחום העשה זאת בעצמך ומיועדת לאנשים אשר רוצים לטפח את תרבות הפנאי שלהם ולמצוא תחביבים ועיסוקים מיוחדים ומגוונים בתחומים שונים. 

.

KOA מציעה מגוון רחב של ערכות להכנה עצמית הכוללות את כל הדרוש ליצירה מא עד ת, ארוז באריזה איכותית התורמת לחוויית המשתמש.

KOA מטפחת חוג לקוחות שמכיר בערך הזמן הפנוי וב diy איכותי ומיוחד.

עבור הלקוח KOA הינה חנות יחידה במינה בתחום ה diy למבוגרים, אשר יוכל למצוא בה עולם שלם של תחביבים להכנה עצמית בתחומים שונים ומגוונים, כאשר הערכה שאותה הוא מקבל מכילה את כל הדרוש לו ליצירה החל מהחומרים ועד כלי העבודה הדרושים.

  אז רק תדאגו לפנות לעצמכם זמן וקבלו איזון ושפיות, הרבה הנאה, שקט פנימי, שלווה, וזמן לסדר את מחשבותיך ולקינוח גם סיפוק אדיר ממוצר מרשים שיצרת במו ידיך!

קחו לכם אומץ לבטא את עצמכם ולהטביע את חותמכם האישי והמיוחד בעולם!

איך זה עובד? 

בחרו בקטגוריה האהובה עליכם - ערכות להכנת מוצרי טיפוח, ערכות להכנת מוצרים לבית, ערכות להכנת מוצרי אופנה. בחרו ערכה וקבלו אותה עם שליח עד פתח הבית.

לאחר ההזמנה תקבלו קישור לסרטוני הדרכה כל שנותר הוא לפנות זמן איכות ולהתמסר ליצירה

בהנאה,

דנה