אודות

הבעיה
חיים לחוצים, רמת סטרס גבוהה, הישגיות, תחרותיות, רף גבוה, שימוש מוגבר בטכנולוגיה לעיתים על חשבון שיחה פנים מול פנים, חרדות, בדידות, חוסר זמן, עיוותי חשיבה בקשר להצלחה, חוסר ביטחון, שינויים מהירים, קושי בהסתגלות, מצבי רוח

הפתרון
קשב והיכרות מעמיקה עם עצמנו, היכולת להפוך לעוגן האישי של עצמנו, להכיר את החוזקות ולהישען עליהן, להכיר את החולשות ולהתגבר עליהן, להסדיר את הקצב, למצוא את דרך הביטוי האישית, להטמיע את החותם האישי, לנוח, להתבונן, להרגיש, ליצור, להביע.
חיזוק באמצעות כוח היצירה הטמון בכל אחד ואחת מאיתנו,

הנאה מהרגעים היפים והפשוטים של החיים, תשומת לב לקסם שמתרחש כל רגע ורגע בחיים עצמם, נוכחות אמיתית בחיים שלנו ויצירה

איך?

מחברות הדרכה לעבודה אישית צעד אחר צעד לנשים.

מחברות הדרכה לעבודה אישית צעד אחר צעד מותאמות לילדים.

המחברות מפתחות את החוסן האישי, וסוללות את הדרך לצלול פנימה אל עצמינו ולגלות את המשאב הכי גדול שיש לנו - הכוחות שלנו. 


קיטים יצירתיים עשה זאת בעצמך לזמן איכות אמיתי עם עצמך, ערכות יצירה במגוון תחומים המאפשרות לכל אחד ליצור ולהביע את עצמו ללא צורך בניסיון מוקדם, שעות של יצירה מרפאת ומהנה ארוזות בתוך קופסה.

הקיטים מאפשרים לחקור, ליצור, להתבונן וליהנות מזמן שמוקדש להנאה מהזמן שלנו, מדברים יפים, ממשחק אסתטי, כשכל מה שאנחנו צריכים כדי ליצור ולהשיג שלווה ורוגע נמצא בתוך הקופסה. 

אני מאמינה בכוח היצירה - ליצירה יש כוח אמיתי לשנות מחשבות ורגשות ולשנות מציאות, כל אחד יכול ליצור ורצוי ומומלץ שכל אחד יביע את עצמו ואת הייחודיות שלו!

"הזכות בחיים שלמים היא להפוך להיות מי שאתה באמת", קרל יונג.

אני מאמינה שבאמצעות עבודה עצמית, תרגול במחברות , כתיבה ויצירה נוכל להיות מי שאנחנו באמת. 

מיינדפולנס היא בעצם קשיבות לרגע הנוכחי, בלי ביקורת ושיפוטיות, הנאה אמיתית מרגעים פשוטים בחיים, מלאים בצבע וצורה משמחים ומרגיעים. 

בשנים האחרונות מיינדפולנס הוכח כדרך חיים שתורמת לבריאות הנפשית והפיזית, לשלווה, איזון, קבלת החלטות ותחושת שליטה. 

אני מזמינה אתכם ליהנות מחוויית מיינדפולנס קצת אחרת באמצעות יצירה והקשבה לרגע ולעצמכם.

כל המוצרים שתמצאו בחנות נוצרו מתוך כוונה לפתח את היכולת להיות בקשיבות ותשומת לב מלאה לרגע הנוכחי, לחיות את הרגע במלוא הכוונה והמשמעות, וליהנות מזמן איכות אמיתי, שהם העקרונות של המיינדפולנס. 

קצת עלי:

אני מטפלת באמנות ופסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית מומחית. פוגשת מידי יום אנשים, ילדים, נוער ומבוגרים אשר מתמודדים עם לחץ ומשברים. אני מאמינה ביכולת שלנו לעשות שינוי! במשך שנים אספתי מחברות שונות ומיוחדות ומילאתי אותן ברעיונות , רשימות ומחשבות שהובילו לכתיבת המחברות שלי, מחברות מלאות בתרגילים שכיף למלא וללכת איתן צעד צעד. 

משתדלת ליישם בחיים שלי עקרונות של קשיבות הכוללים רגעים של יצירה ושל תשומת לב לאנשים, לילדים, לאסתטיקה ולנוף שבחיי. 

דרך הגישה הזו הבנתי שאני מצליחה לשלב טוב יותר בין התחומים השונים בחיי, לפתוח בעיות בצורה יעילה ולהיות יותר רגועה ופחות מונעת מרגשות שליליים. 

מזמינה אתכם להתאהב במחברות ובערכות.

שלכם,

דנה