אודות

נעים להכיר! אני דנה בר שור, אני מטפלת באמנות ופסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית מומחית ומדריכה מוכרת באיט"ה. עובדת בשירותי בריאות הנפש הציבורית ובקליניקה פרטית במושב שדה ורבורג. אני בעלת ניסיון רב בטיפול והדרכה, מנחה קבוצות, וסדנאות.

במהלך השנים רכשתי ידע נוסף בגישות טיפוליות שונות ומגוונות כמיינדפולנס, טיפול מבוסס חמלה, טיפול בטראומה ועוד, ואני משלבת אותן בטיפולים על פי בצורך. ביומיום אני פוגשת אנשים בקליניקה המתמודדים עם הפרעות חרדה לסוגיהן השונים, הפרעות מצב רוח ומשברי חיים.

מבחינתי כל אדם שפתח את הדלת ונכנס לקליניקה הוא אמיץ כי הוא מוכן לגעת ברגש, להסתכל לו בעיניים ולעשות הכל כדי לחיות טוב יותר. אני מאמינה ביכולת שלנו לעשות שינוי! אני יודעת להגיד חד משמעית שמשברים ורגשות קשים יכולים להפוך להיות גורם מצמיח. אחד הכישורים הכי חשובים לחיים בעידן שלנו הוא יצירתיות! בעבר חשבו שיכולת לחשיבה יצירתית שמורה לאמנים בלבד, אבל זוהי ממש טעות. כל אחד יכול לפתח יצירתיות, ובאמצעותה לפתור בעיות בצורה טובה יותר, לגלות גמישות בחיים, להסתגל בקלות רבה יותר, להיות אופטימיים ולהביע את עצמנו. בסדנאות שפיתחתי ובקבוצות שאני מנחה המשתתפות מפתחות את היצירתיות הטמונה בתוכן בדרכים אמנותיות ומגוונות. לא יאומן איזה דברים מדהימים יוצאים מבפנים ובכל גיל! אני תמיד מופתעת ומתרגשת מחדש מהשיתופים והיצירות של המשתתפות.

אני מאמינה שיש תקופות שבהן אנחנו זקוקים לאיש מקצוע, אבל ישנן תקופות בהן אפשר לעשות עבודה עצמית נפלאה, ומתוך הניסיון שלי פיתחתי מגוון כלים לעזרה עצמית. במשך שנים אספתי מחברות שונות ומיוחדות ומילאתי אותן ברעיונות, רשימות ומחשבות שהובילו לפיתוח מחברות לתרגול עצמי וכלים נוספים. האתר פותח דלת לעולם היצירה החוייתי עם נגיעות טיפוליות ומוצרים משלימים. באמצעות כלים שונים תוכלו ממש בקלות ליהנות מרגעי הקסם של החיים, להרגיש קצת יותר טוב, והרבה יותר שלווה ולהפוך להיות העוגן של עצמכם.

אני מאמינה בעזרה עצמית כדרך חיים להתפתחות, צמיחה, למידה ומציאת משמעות.

ליצירה יש כוח אמיתי לשנות מחשבות ורגשות ולשנות מציאות, כל אחד יכול ליצור ורצוי ומומלץ שכל אחד יביע את עצמו ואת הייחודיות שלו!

חוויה מעצימה של תשומת לב לקסם שמתרחש כל רגע ורגע בחיים עצמם, להיות בנוכחות אמיתית וליהנות מהרגעים היפים והפשוטים של החיים.

בין המוצרים:

  • מחברת האומץ - מחברות מלאות בתרגילים שכיף למלא וללכת איתן צעד צעד במסע לעבר האומץ
  • יומן רגעים - יומן קסום לתיעוד יצירתי של רגעי צבע, טבע, מים ונשימה
  • ערכות יצירה - מגוונות ושונות ובכולן, לצד ההנאה והחוויה גם ערך מוסף רגשי
 ומוצרים משלימים עם מסר שעושה טוב על הלב לחוויה יומיומית בלתי נשכחת.


ישנם מוצרים לכל שכבות הגיל ,ילדים נוער מבוגרים והגיל השלישי.


"הזכות בחיים שלמים היא להפוך להיות מי שאתה באמת", קרל יונג.